Przedsiębiorcy, naukowcy, społecznicy i menedżerowie, politycy, samorządowcy i inżynierowie - 100 liderów z całej Polski, reprezentujących różne środowiska i branże zawodowe, dołączyło do grona uczestników Szkoły Przywództwa.

3 lutego otworzyliśmy 4. edycję naszego programu, a gośćmi tego wydarzenia byli prezes PKO BP Zbigniew Jagiełło, dyrektor Muzeum Powstania Warszawskiego Jan Ołdakowski i twórca koncepcji Szkoły - Igor Janke. 


Zobacz film:

 

 


 

Zobacz fotogalerię:


 

Drugiego dnia zajęć uczestnicy spotkali się z Radosławem Pyfflem, wicedyrektorem Azjatyckiego Banku Inwestycji Infrastrukturalnych (AIIB), który opowiedział o współczesnych Chinach i konsekwencjach budowy Nowego Jedwabnego Szlaku dla Polski, Europy i świata. Pierwszy zjazd Szkoły zakończył Maciej Witucki, prezes Work Service. Jego wykład dotyczył kluczowych kompetencji, które będą niezbędne na rynku pracy przyszłości. 


 

Jesteś zainteresowany/a udziałem w kolejnej edycji Szkoły Przywództwa? Zostaw nam swój mail na stronie szkola.instytutwolnosci.pl - wówczas informacje o starcie rekrutacji trafią do Ciebie bezpośrednio i dowiesz się o tym jako pierwszy/a.

Partnerzy Szkoły Przywództwa 2018

 

Partner wspierający

Partner