Jak prowadzić negocjacje, utrzymywać dobry kontakt w zespole, rozmawiać z mediami? Tego członkowie Klubu Absolwenta Szkoły Przywództwa uczyli się od byłego ambasadora Wielkiej Brytanii w Polsce Charlesa Crawforda. Dwudniowe warsztaty dla 10 młodych liderów odbyły się w dniach 11-12 września w Instytucie Wolności.  

Zajęcia z Charlesem Crawfordem były doskonałą okazją do tego, by członkowie Klubu Absolwenta dowiedzieli się, jak skutecznie komunikować się z otoczeniem, aby być dobrze zrozumianym. Brytyjski dyplomata przekazywał swoje doświadczenie zarówno w ramach zajęć teoretycznych, jak i praktycznych warsztatów.  

Charles Crawford to brytyjski specjalista od wystąpień publicznych, dyplomata i publicysta. Pełnił funkcję ambasadora Wielkiej Brytanii w Polsce, pracował również w Moskwie, Sarajewie i Kapsztadzie. Publikował w The Guardian, The Independent, The Daily Telegraph. Jest laureatem Cicero Speechwriting Award 2016 w kategorii public policy za przemówienie "Technology, Security, Freedom" napisane dla sira Johna Sawersa. 

 

 

Partnerzy Szkoły Przywództwa 2018

 

Partner wspierający

Partner