100 młodych liderów uczestniczyło w inauguracyjnym zjeździe Szkoły Przywództwa. Nowi słuchacze naszego kursu mieli okazję poznać się na zajęciach networkingowych oraz spotkać się z pasjonującymi osobistościami ze świata biznesu, mediów i polityki.


 Zobacz film z inauguracji Szkoły!

 


 

 

Inauguracyjne zajęcia otworzył prezes Instytutu Wolności Igor Janke i członek Rady Instytutu Krzysztof Pawłowski, który przeprowadził również półtoragodzinną prelekcję o wartościach w życiu lidera. Pierwszego dnia w Szkole gościła również wiceminister rozwoju Jadwiga Emilewicz, która wygłosiła wykład "Jakiej polityki Polska dzisiaj potrzebuje" i odpowiedziała na pytania słuchaczy.

Drugiego dnia zajęcia z młodymi liderami spotkali się polscy przedsiębiorcy. Paweł Przewiezlikowski z firmy Selvita na przykładzie swojej działalności opowiedział jak budować organizację, następnie Adam Bartosiewicz (wiceprezes WB Electronics) przedstawił wykład "Krytyczne myślenie w epoce narracji, czyli dlaczego warto czytać", a Szymon Gutkowski z DDB&Tribal mówił o marce we współczesnym świecie.

3. edycja Szkoły Przywództwa potrwa do czerwca 2017 roku. 100 słuchaczy weźmie udział w dziewięciu zjazdach, podczas których spotkają się z najlepszymi ekspertami, przedsiębiorcami i politykami z Polski i świata. Celem programu jest kształcenie przyszłych polskich elit państwowych, przygotowanie młodych ludzi do prowadzenia działalności biznesowej, społecznej i politycznej.

Partnerzy Szkoły Przywództwa 2018

 

Partner wspierający

Partner